UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wojsko powinno ćwiczyć w polu, zwłaszcza te, niedaleko granicy z Rosją. Żeby póżniej nie okazało się, że wartość bojowa taka sobie. W najlepszym przypadku. A tu znów uroczystości. Nie będzie czego świętować, jak rozumowanie o obronności nie zmieni się.
Podatnik .