Wybrany wątek opinii

Mam nadzieje że te orszaki już znikną razem z tym nikomu niepotrzebnym świętem, W Sejmie jest już petycja aby to święto zlikwidować.
(2026.01.07)
Sejm jest za cieńki by zlkwidować cos co łączy ludzi a nie dzieli. Prędzej dowalą ci wiek emerytany po 70tce. Tym sie martw biedny czlowieku
(2026.01.07)
Tak trzymać.
(2026.01.07)
Ty się martw bo ja mam pracę a żaden orszak i tak emerytury mi nie wypracuje tak jak i Rydzyk.
(2026.01.07)
To święto nikogo nie łączy a dzieli a wręcz w Polsce nikt nie chce żadnych emigrantów ani uchodźców jakim był Jezus. W ogóle cała ta religia jest już tak wypaczona że więcej z niej szkody niż pożytku. Polak to by Polaka w łyżce wody utopił a o innych kulturach to zapomnij.
(2026.01.07)
Powrót do komentarzy