UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To święto nikogo nie łączy a dzieli a wręcz w Polsce nikt nie chce żadnych emigrantów ani uchodźców jakim był Jezus. W ogóle cała ta religia jest już tak wypaczona że więcej z niej szkody niż pożytku. Polak to by Polaka w łyżce wody utopił a o innych kulturach to zapomnij.