UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieje że te orszaki już znikną razem z tym nikomu niepotrzebnym świętem, W Sejmie jest już petycja aby to święto zlikwidować.
Mam nadzieje że te orszaki już znikną razem z tym nikomu niepotrzebnym świętem, W Sejmie jest już petycja aby to święto zlikwidować.