Wybrany wątek opinii
Panie Sawicki przestępstwo bedzie jeśli sąd tak orzeknie, teraz jest podejrzenie pop0ełnienia przestępstwa. Jeśli pan tego nie rozumie to proponuję się poidszkolić, salbo do portelpl się przenieść!
Do moderacji
Odpowiedz
8
33
Art.178a § 1 k. k.: Kto, będąc w stanie nietrzeźwości (powyżej 0,5‰) lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny, podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.
Ponieważ popełnił przestępstwo, nie został ukarany mandatem, jak w przypadku wykroczenia. Stąd obligatoryjny wniosek do sądu, który orzecze wysokość kary w tym przypadku. Przestępstwo już popełnił i jest winny. Czego nie zrozumiałeś. Może dla ciebie powinni obrazkowo wyjaśnić?
Do moderacji
Odpowiedz
15
2
"teraz jest podejrzenie pop0ełnienia przestępstwa. " - ŹLE napisane popełnienia, karygodne. Powinno być POpełnienia. Jak tak można
Do moderacji
Odpowiedz
2
11
Jest podejrzenie bo popełnienie dopiero po wyroku sądu, kupujesz miernoto ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
ŹLE napisane popełnienia, karygodne. Powinno być POpełnienia. Jak tak można... A można i to ty koleś piszesz bzdety bo nie ma żadnego POpełnienia gdyż wszyscy inteligentni, mądrzy i oczytani ludzie wiedzą że nie ma w Polsce partii PO tylko KO.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0