Wybrany wątek opinii

Czeka nas seria podwyższonych opłat stagnacji rozwoju i systematycznie zwiększającego się bezrobocia- PORAŻKA
(2026.01.02)
"podwyższonych opłat stagnacji rozwoju" - język polski trudna jest. Już Ferdynand Kiepski wiedział, że dla ludzi z jego wykształceniem pracy nie ma. Obcokrajowcy pracują lenie wolą zasiłki.
(2026.01.02)
Kiepski nie miał żadnego wykształcenia tylko osiem klas podstawówki co w jednym z odcinków wytknęła mu jego zona Halinka Kiepska z wyksztalcenia pielęgniarka.
(2026.01.02)
Jakiego bezrobocia? Największe było za PiSu i likwidowane restauracje pozamykane, szpitale, szkoły i przedszkola upadały jak i biznes na działalności gospodarczej. Ile było nadmiarowych zgonów i paraliż państwa to szybciutko wyborcy Rydzyka zapomnieli i Jarosława.
(2026.01.02)
Powrót do komentarzy