UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakiego bezrobocia? Największe było za PiSu i likwidowane restauracje pozamykane, szpitale, szkoły i przedszkola upadały jak i biznes na działalności gospodarczej. Ile było nadmiarowych zgonów i paraliż państwa to szybciutko wyborcy Rydzyka zapomnieli i Jarosława.