UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakiego bezrobocia? Największe było za PiSu i likwidowane restauracje pozamykane, szpitale, szkoły i przedszkola upadały jak i biznes na działalności gospodarczej. Ile było nadmiarowych zgonów i paraliż państwa to szybciutko wyborcy Rydzyka zapomnieli i Jarosława.


Anuluj