UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jakiego bezrobocia? Największe było za PiSu i likwidowane restauracje pozamykane, szpitale, szkoły i przedszkola upadały jak i biznes na działalności gospodarczej. Ile było nadmiarowych zgonów i paraliż państwa to szybciutko wyborcy Rydzyka zapomnieli i Jarosława.