Wybrany wątek opinii

Na trzecią osobę proszę zatrudnić rudą kaśkę, ona nawet jeśli mówi po niemiecku to i tym gości odstraszy ! Głos mieszkańców nic nie znaczy !
(2026.01.02)
Niemcy już tu nie przyjeżdżają, to pokolenie już nie podróżuje z racji wieku o ile ktoś jeszcze żyję, to było 20 lat temu, turystyka sentymentalna już minęła tu zadziałała biologia, kolejne pokolenia wybierają ciepłe kierunki
modi (2026.01.02)
Powrót do komentarzy