UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niemcy już tu nie przyjeżdżają, to pokolenie już nie podróżuje z racji wieku o ile ktoś jeszcze żyję, to było 20 lat temu, turystyka sentymentalna już minęła tu zadziałała biologia, kolejne pokolenia wybierają ciepłe kierunki

modi