UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niemcy już tu nie przyjeżdżają, to pokolenie już nie podróżuje z racji wieku o ile ktoś jeszcze żyję, to było 20 lat temu, turystyka sentymentalna już minęła tu zadziałała biologia, kolejne pokolenia wybierają ciepłe kierunki

modi

Anuluj