Wybrany wątek opinii

Po co dwa punkty w mieście obok siebie ? Może to miasto uzasadnić czym się kieruje ? Tłumami, które nie mogą być obsłużone w ratuszu? Przecież to żart, punkt świeci pustkami, a mieszkańcy marnują; w dobie Internetu nikt tam nie łazi, w innych miastach działa to w miejscu przy jakiejś atrakcji turystycznej którą można zwiedzić i kupić na nią bilet, i to ma sens, może taki punkt powinien być prowadzony przez muzeum? Na to nikt nie wpadł? Przecież tam też nie ma tłumów, a miejsce idealne i nie wymaga dodatkowych nakładów;
modi (2026.01.02)
@modi - Ludzie chodzą a nie łażą a twój pomysł ?
(2026.01.02)
w treści, wystarczy czytać całość ze zrozumieniem,
mpdi (2026.01.02)
@modi - Punkt w ratuszu nie świeci pustkami, bo obsługuje 50 tys turystów i elblążan rocznie. Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.
(2026.01.02)
Powrót do komentarzy