UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po co dwa punkty w mieście obok siebie ? Może to miasto uzasadnić czym się kieruje ? Tłumami, które nie mogą być obsłużone w ratuszu? Przecież to żart, punkt świeci pustkami, a mieszkańcy marnują; w dobie Internetu nikt tam nie łazi, w innych miastach działa to w miejscu przy jakiejś atrakcji turystycznej którą można zwiedzić i kupić na nią bilet, i to ma sens, może taki punkt powinien być prowadzony przez muzeum? Na to nikt nie wpadł? Przecież tam też nie ma tłumów, a miejsce idealne i nie wymaga dodatkowych nakładów;

modi