UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@modi - Punkt w ratuszu nie świeci pustkami, bo obsługuje 50 tys turystów i elblążan rocznie. Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.
@modi - Punkt w ratuszu nie świeci pustkami, bo obsługuje 50 tys turystów i elblążan rocznie. Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.