UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@modi - Punkt w ratuszu nie świeci pustkami, bo obsługuje 50 tys turystów i elblążan rocznie. Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.


Anuluj