Wybrany wątek opinii

Prezydent miasta pomimo bardzo trudnego roku i wielu przeciwności losu poradził sobie bardzo dobrze. Konkretne i błyskawiczne decyzje to ogromny atut i jak widać pod względem merytorycznym jest po prostu bardzo dobrze
Lokalny obserwator (2026.01.01)
Powrót do komentarzy