UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Prezydent miasta pomimo bardzo trudnego roku i wielu przeciwności losu poradził sobie bardzo dobrze. Konkretne i błyskawiczne decyzje to ogromny atut i jak widać pod względem merytorycznym jest po prostu bardzo dobrze

Lokalny obserwator