UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezydent miasta pomimo bardzo trudnego roku i wielu przeciwności losu poradził sobie bardzo dobrze. Konkretne i błyskawiczne decyzje to ogromny atut i jak widać pod względem merytorycznym jest po prostu bardzo dobrze

Lokalny obserwator

Anuluj