UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezydent miasta pomimo bardzo trudnego roku i wielu przeciwności losu poradził sobie bardzo dobrze. Konkretne i błyskawiczne decyzje to ogromny atut i jak widać pod względem merytorycznym jest po prostu bardzo dobrze
Lokalny obserwator