UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nowy Elbląg i te ich dziecinne pomysły, naiwne, szkoda czasu na nich, dobrze że ich "kanddydat" nie wygrał, nie eprezentowałby mnie ale swoich symaptyków, NE = dziecinada
Nowy Elbląg i te ich dziecinne pomysły, naiwne, szkoda czasu na nich, dobrze że ich "kanddydat" nie wygrał, nie eprezentowałby mnie ale swoich symaptyków, NE = dziecinada