UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nowy Elbląg i te ich dziecinne pomysły, naiwne, szkoda czasu na nich, dobrze że ich "kanddydat" nie wygrał, nie eprezentowałby mnie ale swoich symaptyków, NE = dziecinada


Anuluj