UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nie ma mowy o poniższych złych decyzjach: Wspieranie klubu z Ukrainy za ogromne pieniądze publiczne. Wsparcie Olimpii, zamiast spuścić zadłużony klub, tam gdzie jego miejsce i przeznaczyć pieniądze na stadion lekkoatletyczny. Gdzie są ci inwestorzy, których Barkom miał ściągnąć? Jakie korzyści finansowe płyną z tej niby promocji?