Wybrany wątek opinii
Pan Prezydent z powodów zimy w zimę odwołał miejską imprezę sylwestrową w warunkach pogodowych na jakie od lat czekano. Brawo, doprawdy. Przekazał, że impreza odbędzie się w innej formule i że wkrótce zostanie przekazane w jakiej. Portel to opublikował i napisał Artykuł będzie aktualizowany. Z ciekawości. No to gdzie i w jakiej formule miała miejsce ta impreza, bo z tego co wiem to oprawę zadbali sami mieszkańcy, gromadnie spędzając czas w tym straszliwym miejscu, gdzie władze miasta widziały zagrożenie zimą w zimie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
7
@Ciekawski - Ale jakby była wichura jeden dzień dłużej i jakiemuś mało rozgarniętemu by zwiało zapaloną petardę prosto w twoją twarz, to oskarżałbyś prezydenta, że nie odwołał imprezy i naraził ludzi na niebezpieczeństwo, prawda? Prezydent zachował się bardzo dobrze. To tylko Nowy Rok. Świat się przez to nie skoczył.
Do moderacji
Odpowiedz
11
4