UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pan Prezydent z powodów zimy w zimę odwołał miejską imprezę sylwestrową w warunkach pogodowych na jakie od lat czekano. Brawo, doprawdy. Przekazał, że impreza odbędzie się w innej formule i że wkrótce zostanie przekazane w jakiej. Portel to opublikował i napisał Artykuł będzie aktualizowany. Z ciekawości. No to gdzie i w jakiej formule miała miejsce ta impreza, bo z tego co wiem to oprawę zadbali sami mieszkańcy, gromadnie spędzając czas w tym straszliwym miejscu, gdzie władze miasta widziały zagrożenie zimą w zimie.

Ciekawski