UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ciekawski - Ale jakby była wichura jeden dzień dłużej i jakiemuś mało rozgarniętemu by zwiało zapaloną petardę prosto w twoją twarz, to oskarżałbyś prezydenta, że nie odwołał imprezy i naraził ludzi na niebezpieczeństwo, prawda? Prezydent zachował się bardzo dobrze. To tylko Nowy Rok. Świat się przez to nie skoczył.