UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Fascynują mnie- może choć raz napisałbyś coś mądrego. Nie wiem czy bardziej płakać nad Twoją głupotą, czy też się z niej śmiać?


Anuluj