Wybrany wątek opinii

Rozumiem że urząd miasta Elbląg i zarządzanie kryzysowe mają już zaplanowanego Sylwestra i mają gdzieś jak wyglądają drogi chodniki parkingi itp? Prace skończyć 12 30 i umywają rączki.
(2025.12.31)
Jest zima jest śnieg, jest alert jest problem. ELBLĄG!!! WSZYSCY NA GÓRĘ ĆHROBREGO!
Jak zwykle (2025.12.31)
Biała zima! Szok u kierowców i załamane ręce drogowców
Jak zwykle (2025.12.31)
Powrót do komentarzy