Wybrany wątek opinii
Rozumiem że urząd miasta Elbląg i zarządzanie kryzysowe mają już zaplanowanego Sylwestra i mają gdzieś jak wyglądają drogi chodniki parkingi itp? Prace skończyć 12 30 i umywają rączki.
Do moderacji
Odpowiedz
17
6
Jest zima jest śnieg, jest alert jest problem. ELBLĄG!!! WSZYSCY NA GÓRĘ ĆHROBREGO!
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Biała zima! Szok u kierowców i załamane ręce drogowców
Do moderacji
Odpowiedz
7
2