Jest zima jest śnieg, jest alert jest problem. ELBLĄG!!! WSZYSCY NA GÓRĘ ĆHROBREGO!Jak zwykle
Jest zima jest śnieg, jest alert jest problem. ELBLĄG!!! WSZYSCY NA GÓRĘ ĆHROBREGO!