UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozumiem że urząd miasta Elbląg i zarządzanie kryzysowe mają już zaplanowanego Sylwestra i mają gdzieś jak wyglądają drogi chodniki parkingi itp? Prace skończyć 12 30 i umywają rączki.


Anuluj