UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem że urząd miasta Elbląg i zarządzanie kryzysowe mają już zaplanowanego Sylwestra i mają gdzieś jak wyglądają drogi chodniki parkingi itp? Prace skończyć 12 30 i umywają rączki.
Rozumiem że urząd miasta Elbląg i zarządzanie kryzysowe mają już zaplanowanego Sylwestra i mają gdzieś jak wyglądają drogi chodniki parkingi itp? Prace skończyć 12 30 i umywają rączki.