Wybrany wątek opinii
Jeszcze lepiej by było gdyby jeździły pociągi Nad Zalew Wiślanej, rewitalizacja Góry Chrobrego, wybudowanie wieży widokowej na Górze Chrobrego, rewitalizacja Gęsiej Góry, Tramwaje wodne do: Tolkmicka, Fromborka, Nowej Pasłęki, Krynicy Morskiej, statki do: Ostródy, Iława i Gdańska, rejsy po rzece Elbląg, McDonald's i KFC na Starówce
Do moderacji
Odpowiedz
26
3
Zgadzam się oprócz mc Donald i KFC. Już niedługo pójdą do lamusa ze swoim niezdrowym menu
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
oraz dokończenie ulicy Wschodniej
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@Pawel1987 - Tak, ale w MC i KFC jest gdzie usiąść i zamiast jedzenia można zamówić kawę lub herbatę i skorzystać z darmowej toalety.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0