UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeszcze lepiej by było gdyby jeździły pociągi Nad Zalew Wiślanej, rewitalizacja Góry Chrobrego, wybudowanie wieży widokowej na Górze Chrobrego, rewitalizacja Gęsiej Góry, Tramwaje wodne do: Tolkmicka, Fromborka, Nowej Pasłęki, Krynicy Morskiej, statki do: Ostródy, Iława i Gdańska, rejsy po rzece Elbląg, McDonald's i KFC na Starówce