UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeszcze lepiej by było gdyby jeździły pociągi Nad Zalew Wiślanej, rewitalizacja Góry Chrobrego, wybudowanie wieży widokowej na Górze Chrobrego, rewitalizacja Gęsiej Góry, Tramwaje wodne do: Tolkmicka, Fromborka, Nowej Pasłęki, Krynicy Morskiej, statki do: Ostródy, Iława i Gdańska, rejsy po rzece Elbląg, McDonald's i KFC na Starówce