Wybrany wątek opinii

Zabytki? Pomniki, ławeczki, drzewka, uliczki, place zabaw to jest dla turystów zrobione, taki wyczyn zrobiło miasto; ) pozdro!
(2025.12.31)
Do wszystkich niezadowolonych, jak już dorośniecie będziecie mogli wyjechać tam gdzie miasto robi więcej i żyje się lepiej. Trzeba do tego dorosnąć.
(2025.12.31)
Powrót do komentarzy