Wybrany wątek opinii
Zabytki? Pomniki, ławeczki, drzewka, uliczki, place zabaw to jest dla turystów zrobione, taki wyczyn zrobiło miasto; ) pozdro!
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Do wszystkich niezadowolonych, jak już dorośniecie będziecie mogli wyjechać tam gdzie miasto robi więcej i żyje się lepiej. Trzeba do tego dorosnąć.
Do moderacji
Odpowiedz
10
10