UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do wszystkich niezadowolonych, jak już dorośniecie będziecie mogli wyjechać tam gdzie miasto robi więcej i żyje się lepiej. Trzeba do tego dorosnąć.


Anuluj