UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do wszystkich niezadowolonych, jak już dorośniecie będziecie mogli wyjechać tam gdzie miasto robi więcej i żyje się lepiej. Trzeba do tego dorosnąć.
Do wszystkich niezadowolonych, jak już dorośniecie będziecie mogli wyjechać tam gdzie miasto robi więcej i żyje się lepiej. Trzeba do tego dorosnąć.