UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zabytki? Pomniki, ławeczki, drzewka, uliczki, place zabaw to jest dla turystów zrobione, taki wyczyn zrobiło miasto; ) pozdro!


Anuluj