UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zabytki? Pomniki, ławeczki, drzewka, uliczki, place zabaw to jest dla turystów zrobione, taki wyczyn zrobiło miasto; ) pozdro!
Zabytki? Pomniki, ławeczki, drzewka, uliczki, place zabaw to jest dla turystów zrobione, taki wyczyn zrobiło miasto; ) pozdro!