UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Generalnie to cały elblag pod dowództwem towarzyszy z KO jest zaniedbany. A ten dworzec to wizytówka miasta.
Kolejny skandal
Generalnie to cały elblag pod dowództwem towarzyszy z KO jest zaniedbany. A ten dworzec to wizytówka miasta.
Kolejny skandal