Wybrany wątek opinii
Jak autor sam zauważył w swojej opinii - tam gdzie rozwija się kolej, tam rozwija się przemysł, turystyka, kolej to przyszłość. Zaniedbania na naszym dworcu dobitnie pokazują jakie podejście PKP ma do miasta Elbląg nic nie robiąc. To miasto zostało skazane na upadek, dlatego nie warto nic z tym robić. Kolej to taki sam biznes jak każdy inny. Skoro inwestycja z góry jest skazana na porażkę to nie wchodzisz w to.
Do moderacji
Odpowiedz
35
4
@pilafek4 - No ale są jeszcze władze naszego miasta, I nie ma co czekać aż wszystko upadnie... to oni są odpowiedzialni za nasze miasto, za jego rozwój, przyszłość, to trzeba działać a nie cichutko siedzieć I pobierać kasę za nic nierobienie... do roboty lenie - likwidatorzy, zamykacze co Wy wyprawiacie ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0