UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pilafek4 - No ale są jeszcze władze naszego miasta, I nie ma co czekać aż wszystko upadnie... to oni są odpowiedzialni za nasze miasto, za jego rozwój, przyszłość, to trzeba działać a nie cichutko siedzieć I pobierać kasę za nic nierobienie... do roboty lenie - likwidatorzy, zamykacze co Wy wyprawiacie ?
BBT.