UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak autor sam zauważył w swojej opinii - tam gdzie rozwija się kolej, tam rozwija się przemysł, turystyka, kolej to przyszłość. Zaniedbania na naszym dworcu dobitnie pokazują jakie podejście PKP ma do miasta Elbląg nic nie robiąc. To miasto zostało skazane na upadek, dlatego nie warto nic z tym robić. Kolej to taki sam biznes jak każdy inny. Skoro inwestycja z góry jest skazana na porażkę to nie wchodzisz w to.
pilafek4