Wybrany wątek opinii

Połowniak zimą pamiętam chodził w takiej futrzanej jakby furażerce. Często przychodził do fabryki i kręcił się między stanowiskami pracy. Oczywiście wszystko było z góry ustawione. Kierownik wokół niego tańcował. taki cyrk
(2025.12.28)
To tak jak w Ameryce, Tramp tańcuje wokół Putina, nic się nie zmienia.
(2025.12.28)
Powrót do komentarzy