UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Połowniak zimą pamiętam chodził w takiej futrzanej jakby furażerce. Często przychodził do fabryki i kręcił się między stanowiskami pracy. Oczywiście wszystko było z góry ustawione. Kierownik wokół niego tańcował. taki cyrk