UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@entuzjasta - Ta w niewoli - jeden woli, drugi nie chce żyĉ w niewoli, jeden bierze coś na raty, drugi trafia wprost za kraty, inny siedzi w Budapeszcie I zrozumcie to już wreszcie, nie ma prawa- tylko MOJSZA, ona większa jest niż TWOJSZA, nikt nie zamknie go do paki, może tylko.... Patryk Jaki

Możliw, możliw

Anuluj