UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@entuzjasta - Ta w niewoli - jeden woli, drugi nie chce żyĉ w niewoli, jeden bierze coś na raty, drugi trafia wprost za kraty, inny siedzi w Budapeszcie I zrozumcie to już wreszcie, nie ma prawa- tylko MOJSZA, ona większa jest niż TWOJSZA, nikt nie zamknie go do paki, może tylko.... Patryk Jaki
Możliw, możliw