UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@entuzjasta - Ta w niewoli - jeden woli, drugi nie chce żyĉ w niewoli, jeden bierze coś na raty, drugi trafia wprost za kraty, inny siedzi w Budapeszcie I zrozumcie to już wreszcie, nie ma prawa- tylko MOJSZA, ona większa jest niż TWOJSZA, nikt nie zamknie go do paki, może tylko.... Patryk Jaki
Możliw, możliw