Wybrany wątek opinii
A ja zawiozę dzis jedzonko ktore jest świeże i podzielę się z tymi, ktorzy potrzebują. Ci co tak chętnie wstawiają foty z pełnym stołem niech zrobią to samo, będzie to zdrowszy gest niz chwalenie się dobrobytem ! Są sprawy, ktore nie potrzebują reklamy, lansu i poklasku szczególnie w święta! Umiar wskazany
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Po co się lansujesz, po co nakupiłeś wiktuałów bez umiaru i teraz musisz się dzielić, umiar wskazany, ale ty tego nie rozumiesz.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4