Wybrany wątek opinii

A ja zawiozę dzis jedzonko ktore jest świeże i podzielę się z tymi, ktorzy potrzebują. Ci co tak chętnie wstawiają foty z pełnym stołem niech zrobią to samo, będzie to zdrowszy gest niz chwalenie się dobrobytem ! Są sprawy, ktore nie potrzebują reklamy, lansu i poklasku szczególnie w święta! Umiar wskazany
(2025.12.26)
Po co się lansujesz, po co nakupiłeś wiktuałów bez umiaru i teraz musisz się dzielić, umiar wskazany, ale ty tego nie rozumiesz.
(2025.12.26)
Powrót do komentarzy