UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja zawiozę dzis jedzonko ktore jest świeże i podzielę się z tymi, ktorzy potrzebują. Ci co tak chętnie wstawiają foty z pełnym stołem niech zrobią to samo, będzie to zdrowszy gest niz chwalenie się dobrobytem ! Są sprawy, ktore nie potrzebują reklamy, lansu i poklasku szczególnie w święta! Umiar wskazany


Anuluj