UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja zawiozę dzis jedzonko ktore jest świeże i podzielę się z tymi, ktorzy potrzebują. Ci co tak chętnie wstawiają foty z pełnym stołem niech zrobią to samo, będzie to zdrowszy gest niz chwalenie się dobrobytem ! Są sprawy, ktore nie potrzebują reklamy, lansu i poklasku szczególnie w święta! Umiar wskazany