Wybrany wątek opinii

Byłem świadkiem wigilii publicznej dla seniorów i pozostał nie smak. Brzuchy pełne, konto pełne ale jak darmo to pchają się wszędzie, szkoda że naprawdę umierający z głodu i nie przez to że nigdy nie pracował bo powodów jest wiele ale taki człowiek wstydzi się tam iść i się nie dziwię bo widziałem wczoraj jakimi furami seniorzy podjechali i z jakimi pełnymi torbami organizatorzy wyjeżdżali, szok.
(2025.12.26)
"Nie smak" a raczej niesmak pozostaje po przeczytaniu takiego wpisu jak twój. Co tam robiłeś? Jak długo czekałeś, żeby zobaczyć odjeżdżających organizatorów. Dziwne, że nie ma umierających z powodu braku rozumu, ale by się planeta wyludniła, Polska też.
(2025.12.26)
Powrót do komentarzy