UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Byłem świadkiem wigilii publicznej dla seniorów i pozostał nie smak. Brzuchy pełne, konto pełne ale jak darmo to pchają się wszędzie, szkoda że naprawdę umierający z głodu i nie przez to że nigdy nie pracował bo powodów jest wiele ale taki człowiek wstydzi się tam iść i się nie dziwię bo widziałem wczoraj jakimi furami seniorzy podjechali i z jakimi pełnymi torbami organizatorzy wyjeżdżali, szok.