UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Nie smak" a raczej niesmak pozostaje po przeczytaniu takiego wpisu jak twój. Co tam robiłeś? Jak długo czekałeś, żeby zobaczyć odjeżdżających organizatorów. Dziwne, że nie ma umierających z powodu braku rozumu, ale by się planeta wyludniła, Polska też.


Anuluj