Wybrany wątek opinii

Tradycja jak tradycja... czekają Nas bardzo złe czasy i to nie tylko z powodu wrogów zza granicy. Faryzeuszostwo, kpina, buta, kleru, posłów, pseudoprezydenta, kłamstwa prasy czy brak zwykłej przyzwoitości ludzi to z czym się mierzymy. Więc krótko: ZDROWIA, CHLEBA i NIEBA. Oczywiście z tym niebem bez pospiechu, nie ucieknie, poczeka...
(2025.12.24)
chyba pseudo premierostwo Pinokia.
śmiechnasali (2025.12.24)
Powrót do komentarzy