Wybrany wątek opinii
Tradycja jak tradycja... czekają Nas bardzo złe czasy i to nie tylko z powodu wrogów zza granicy. Faryzeuszostwo, kpina, buta,
kleru, posłów, pseudoprezydenta, kłamstwa prasy czy brak zwykłej przyzwoitości ludzi to z czym się mierzymy. Więc krótko: ZDROWIA, CHLEBA i NIEBA. Oczywiście z tym niebem bez pospiechu, nie ucieknie, poczeka...
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
chyba pseudo premierostwo Pinokia.
Do moderacji
Odpowiedz
3
8