UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tradycja jak tradycja... czekają Nas bardzo złe czasy i to nie tylko z powodu wrogów zza granicy. Faryzeuszostwo, kpina, buta, kleru, posłów, pseudoprezydenta, kłamstwa prasy czy brak zwykłej przyzwoitości ludzi to z czym się mierzymy. Więc krótko: ZDROWIA, CHLEBA i NIEBA. Oczywiście z tym niebem bez pospiechu, nie ucieknie, poczeka...