UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy jeszcze ktoś chce tego słuchać??? Czy ma to sens? Poza tym. Czas odpocząć od tego bełkotu, polityki czy pseudo polityki, pustych gadek, naprawdę czas na świąteczny spokój i posłuchać czegoś miłego


Anuluj