UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ateista - 14 nauczycieli w żaden sposób nie jest w stanie zarobić rocznie 4,5 miliona. Ateisto weź to na logikę. Nawet gdyby zarabiali po 10 tysięcy miesięcznie ( a musieliby pracować na dwa etaty wtedy) to wychodzi 1,4 miliona. Pomogłam?


Anuluj